Flow Consulting wystąpienia publiczne

Bezpłatna rozmowa z Trenerem

Psycholog, Psychoterapeuta, Interwent kryzysowy, Trener

 

Doświadczony trener, psycholog. Specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich (zarządzanie zespołem) oraz szkoleniach rozwijających kompetencje komunikacyjne i społeczne. Twórca i realizator licznych szkoleń i programów rozwojowych. Ukończył Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych akredytowaną przez EAGT. Akredytowany trener Insights Discovery. W swojej pracy trenerskiej łączy oparte na wieloletnim doświadczeniu wiedzę, znajomość człowieka i jego rozwoju z twardą logiką procesu zmiany w organizacji. Zajmował się tworzeniem i realizacją szkoleń, zarządzaniem projektami szkoleniowymi i zespołami trenerskimi.

wystąpienia publiczne Łukasz Fiuczyński

Prywatnie: Mąż, tata i opiekun licznych zwierząt które wypełniają i dopełniają jego rodzinę. Miłośnik książek, filmów i muzyki. Tym jednak co najdłużej towarzyszy mu w życiu jest pasja do gier planszowych i fabularnych, z którą jest związany od ponad 30 lat.

 

Specjalizacje: Budowanie i współpraca w zespołach, komunikacja i relacje w biznesie - informacja zwrotna, konflikty, asertywność, radzenie sobie ze stresem, kompetencje menadżerskie, interwencja i wsparcie dla pracowników, budowanie kultury bezpieczeństwa.

 

Certyfikaty: Trener treningu grupowego, Szkoła psychoterapii indywidualnej Gestalt, Racjonalna Terapia Zachowań (RTZ), Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR), Akredytowany konsultant Insights Discovery, Interwencja Kryzysowa, Organizacja pomocy psychologicznej ofiarom katastrof.

 

Organizacje: Mental Health Center, Diversity Hub

 

Szkolił dla takich firm jak: Schibsted Tech Polska, MBank, HP, Arcellor Mittal, Orange Polska, Ringier Axel Springer Polska, Polaris, Motorola, Canal +, Electrolux, Ocado Polska, Prisjakt, Ikea, Arcelor Mittal, IKEA Industry, Graffiti Studio, Metsa Tissue, TRW Polska, Castorama, Mota-Engil Central Europe, Jeronimo Martins Distribution, Mostva, Santander Consumer Bank, Deutsche Bank.

Zobacz wszystkie nasze
Szkolenia Sprzedażowe

Lista szkoleń

Zobacz wszystkie nasze
Szkolenia z Wystąpień Publicznych

Lista szkoleń

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do
Newslettera

Zapisz się 

Umów się na darmową rozmowę z Trenerem

Umów się

 mnm© Copyright 2017 by WebWave