Flow Consulting wystąpienia publiczne

Bezpłatna rozmowa z Trenerem

Lech Kaczmarczyk - Trener i konsultant, Talent&Learning.

 

 Od 14 lat prowadzi szkolenia i warsztaty psychologiczne w zakresie umiejętności biznesowych. Na sali szkoleniowej łączy narzędzia praktyczne z naukami o człowieku. Jest także psychologiem pracy i organizacji. Specjalizację tę ukończył na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale psychologii. Prowadził badania naukowe w Japan Advanced Institute of Science and Technology w Ishikawie, gdzie współpracował z japońskimi badaczami w obszarze nauk o wiedzy i zarządzania wiedzą w organizacjach biznesowych.  

wystąpienia publiczne Łukasz Fiuczyński
Prywatnie: Prywatnie uwielbia chodzić po górach, zarówno latem i zimą. Jest także wielkim miłośnikiem teatru, nie tylko tego, który z pasją ogląda na scenach, ale fascynuje go też teatr społeczny. Teatr w którym zakładamy maski i uciekamy w coraz to ciekawsze „gęby”, by odnaleźć się na scenie życia.
 

Specjalizacja trenerska: budowanie działów hr: rekrutacja i on-boarding w służbie zaangażowania, retencji i rozwoju talentów, przywództwo, problem solving, podejmowania decyzji, zarządzania wiedzą i zmianą, zarządzania talentami, zarządzania karierą.

 

Certyfikaty: Change Management certification program (APMG), Defense of the dissertation: „Humanistic orientation in the science of knowledge management, Scientific development of the discipline and the problem of   professionalization of practice”,  Kirkpatrick Certified Profesional Bronze Level,  Research internship, Japan Advanced Institute of Science and Technology, Nomi, Japan, ACC ICF Coach Badge, Postgraduate studies, management coaching, Collegium Civitas, Doctoral degree program, Adam Mickiewicz University in Poznań (field: knowledge management), Master’s degree program, philosophy, specialization: social communication, UAM ,  Metrum Trainer Academy, Warsaw, Master’s degree program, psychology, specialization: occupational and organizational psychology, UAM,   Bachelor’s degree program, philosophy, specialization: social communication, UAM

 

Organizacje:  ACC ICF / ACBS

 

Główni klienci: NG, Raben, Crystal equation, Scania, Perrigo, Energa, PSE, Kompanią piwowarska, Heineken/Grupa Żywiec, Valeant, Rehau, Hebe, Makro, York i PKO BP.

Zobacz wszystkie nasze
Szkolenia Sprzedażowe

Lista szkoleń

Zobacz wszystkie nasze
Szkolenia z Wystąpień Publicznych

Lista szkoleń

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do
Newslettera

Zapisz się 

Umów się na darmową rozmowę z Trenerem

Umów się

 mnm© Copyright 2017 by WebWave