Flow Consulting wystąpienia publiczne

Bezpłatna rozmowa z Trenerem

Jarosław Roźmiarek - Konsultant, Trener, Mówca

 

Doświadczenie biznesowe zdobywał pracując w dużych międzynarodowych korporacjach, a jego pierwszy kontakt ze sprzedażą rozpoczął się od pracy na stanowisku kupca, by następnie wykorzystywać swoją wiedzę, umiejętności i zamiłowanie do sprzedaży na stanowiskach menagera biznesu, szefa sprzedaży i marketingu, menagera kategorii i dyrektora sprzedaży. Od 10 lat związany z branżą szkoleniową i doradczą.
 

wystąpienia publiczne Łukasz Fiuczyński
Prywatnie: Lubi saunę i morsowanie, historię i nowoczesną technologię,  to co poważne, skłaniające do refleksji i to co śmieszne i zabawne.
 

Specjalizacja trenerska: zwiększanie rentowności sprzedaży, zwiększanie poziomu lojalności klientów, tworzenie i pomoc przy wdrażaniu standardów obsługi klienta, strategie negocjacyjne, komunikacja interpersonalna i zespołowa, zwiększanie efektywności osobistej, zarządzanie sprzedażą, wywieranie wpływu, wystąpienia publiczne.

 

Certyfikaty: Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Szkoły Trenerów Biznesu MODERATOR we Wrocławiu, Podyplomowego Studium Zarządzania Marką i Szkoły Trenerów Akademii Nauki. Posiada certyfikat metody SANDLER Selling System oraz tytuł Master NLP.

 

Szkolił między innymi takie firmy jak: Orlen, Sens.us Polska, Grupa FCA, Renault, Opel, Vetoquinol, Gazstal, Fabryka Urządzeń Kolejowych, MPK, Mazel, Syto, Salva, Afrodyta SPA

Zobacz wszystkie nasze
Szkolenia Sprzedażowe

Lista szkoleń

Zobacz wszystkie nasze
Szkolenia z Wystąpień Publicznych

Lista szkoleń

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do
Newslettera

Zapisz się 

Umów się na darmową rozmowę z Trenerem

Umów się

 mnm© Copyright 2017 by WebWave